Profile

leyla usefi

Contact Details

Social Links

Bio

شهر تاریخی و بسیار زیبای ایروان در تور ارمنستان ، پایتخت کشور ارمنستان و بزرگ ترین شهر این کشور است .  ایروان همچنین بیشترین جمعیت این کشور را در خود جای داده و از موقعیت استراتژیکی بالایی برخوردار است . علاوه بر این ایروان دارای جاذبه های دیدنی فراوانی است و به همین خاطر به یکی از برترین قطب های گردشگری در منطقه قفقاز  تبدیل شده و سالانه پذیرای میلیون ها مسافر از سراسر دنیاست .  باید افزود ایروان علاوه بر طبیعی بسیار زیبا دارای آثار تاریخی ارزشمندی است و در هر گوشه از شهر با بنایی تاریخی روبرو خواهید شد که برخی از آنها هزار سال و بیشتر قدمت دارند .

برخی از رستوران های معروف شهر وان 

برگر کینگ

به گزارش سفر باتو ، برگر کینگ یکی از فست فود های خوب این شهر است که در تقاطع خیابان کاظم کارابو و جمهوریت قرار دارد و دارای فضایی خوب و خوراک هایی با کیفیت و لذیذ است و همچنین دارای یک کافه نیز هست . قیمت خوراک ها مناسب و معمولا مابین  ۱۵ لیر تا ۵۰ لیر متغییر است . بنابراین اگر حین اقامت در شهر وان هوس فست فودهای خوشمزه و لذیذ را کرده اید به این مجموعه رستوران زنجیره ای سر بزنید .

 رستوران الیت وان Elite

رستوران الیت یکی از مشهورترین و البته بهترین رستوران های شهر وان در تور وان است که در بوفه این رستوران انواع غذاهای بین المللی و صبحانه محلی را خواهید دید . این رستوران دارای فضایی شیک و مدرن است و انواع  غذا های لذیذ ترکی ، اسپانیایی ، فرانسوی و ایتالیایی را به بهترین شکل طبخ و سرو می کند .